Službeni forum OGame_Elite saveza
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Službeni forum OGame_Elite saveza


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Imate li kučne ljubimce?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
D3stroyer
Admin
D3stroyer


Broj postova : 287
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimesri stu 07, 2007 6:20 pm

Evo za ove koji vole životinje... Ja imam psa pinča, a u malom jezeru u dvorištu imam oko 12 zlatnih riba. dvije su baš velike ( oko 19-20 cm) a ostale su oko 15-15 cm.
od danas imam u kučnom akvariju i dvije pirane Mad Laughing
zasad im je veličina 7-8 cm. ovih dana mi vjerojatno dolaze dva nova silver dallara
evo dvije fotke

Imate li kučne ljubimce? P1010516crvt6.thImate li kučne ljubimce? P1010512qm7.th
[Vrh] Go down
http://www.crospace.net
fuck_friend
Admin
fuck_friend


Broj postova : 341
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimečet stu 08, 2007 9:49 pm

i inače za tvoju informaciju...ja ti se bavim ribolovom pa me pozovi k sebi da ti rijesim te ribice iz jezerca pokraj kuće....he,he,he.... Razz
inače obožavam životinje i imao sam mačka dok ga auto nije riješio ali moje je mišljenje da životinja nije za stan....to je stvarno mučenje... pale
[Vrh] Go down
D3stroyer
Admin
D3stroyer


Broj postova : 287
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimepet stu 09, 2007 12:26 pm

več je jednom jedan naš gost iz apartmana sjeo na mostič u dvorištu i počeo lovit ribe lol!
ma mogu i životinjr bit u stani, al sve ovisi koja životinja. najbolje ti je da si uzmeš ribe. uzmi pirane lol!
[Vrh] Go down
http://www.crospace.net
fuck_friend
Admin
fuck_friend


Broj postova : 341
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimepet stu 09, 2007 2:16 pm

ma dobo te ribice kao da i nisu u stanu....one stvarno ne smetaju gdije god da ih stavis...
ali pas, mačka, iguana i to...malo mi ih je žao imati u stanu ...ja smatram da je to za njih mučenje... Sad
njima treba prostora, neka livada, okućnica, vrt...
[Vrh] Go down
D3stroyer
Admin
D3stroyer


Broj postova : 287
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimepet stu 09, 2007 2:47 pm

fuck_friend je napisao/la:
ma dobo te ribice kao da i nisu u stanu....one stvarno ne smetaju gdije god da ih stavis...
ali pas, mačka, iguana i to...malo mi ih je žao imati u stanu ...ja smatram da je to za njih mučenje... Sad
njima treba prostora, neka livada, okućnica, vrt...
slažem se... ja sam htio uzet iguanu ili kraljevskog pitona, al mi nisu starci dali. a stari mi još uvijek nezna da su ribe koje imam, zapravo pirane lol!
[Vrh] Go down
http://www.crospace.net
fuck_friend
Admin
fuck_friend


Broj postova : 341
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimepet stu 09, 2007 9:34 pm

lol!
ma ribice su ribice....
kad te naljuti reci starom da gurne ruku u akvari... afro
[Vrh] Go down
D3stroyer
Admin
D3stroyer


Broj postova : 287
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimepet stu 09, 2007 11:06 pm

fuck_friend je napisao/la:
lol!
ma ribice su ribice....
kad te naljuti reci starom da gurne ruku u akvari... afro
hehe... stari zna da su pirane, al stara nezna
[Vrh] Go down
http://www.crospace.net
fuck_friend
Admin
fuck_friend


Broj postova : 341
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimesub stu 10, 2007 9:29 pm

Ma staru ti neće...premalo mesa.....he,he...(bez uvrede) Very Happy
[Vrh] Go down
D3stroyer
Admin
D3stroyer


Broj postova : 287
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimesub stu 10, 2007 10:05 pm

fuck_friend je napisao/la:
Ma staru ti neće...premalo mesa.....he,he...(bez uvrede) Very Happy
ma pojedu one i najmanju sitnicu
[Vrh] Go down
http://www.crospace.net
Cro my




Broj postova : 9
Registration date : 11.12.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimesub pro 29, 2007 1:10 pm

Ja sam imao hrpa macaka ali sad ih imam dvije jer malo malo uginu ili postanu palacinke na cesti. Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
fuck_friend
Admin
fuck_friend


Broj postova : 341
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimened pro 30, 2007 5:21 pm

ma mačke su meni zakon... cheers
samo istina je da umiru najviše na cestama... Neutral
[Vrh] Go down
D3stroyer
Admin
D3stroyer


Broj postova : 287
Registration date : 28.10.2007

Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitimepon pro 31, 2007 1:46 pm

fuck_friend je napisao/la:
ma mačke su meni zakon... cheers
samo istina je da umiru najviše na cestama... Neutral
meni su također dvije mačke poginule na cesti...
[Vrh] Go down
http://www.crospace.net
Sponsored content





Imate li kučne ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li kučne ljubimce?   Imate li kučne ljubimce? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Imate li kučne ljubimce?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Službeni forum OGame_Elite saveza :: Zabava-
Forum(o)Bir: